איסוף שמן טיגון משומש (UCO)

פאנדנגו עוסקת באיסוף ובמחזור שמן טיגון משומש מאז שנת 1993 . כחברה הראשונה והמובילה בתחומה בארץ, משמשת פאנדנגו כנציגת ישראל באיגוד האוספים העולמי ומיישמת על עצמה את כל הדרישות המחמירות בתחום.

מחזור שמן מעולם לא היה קל יותר

ניהול מערך האיסוף מתבצע באמצעות מערכת מחשוב מתקדמת, המתעדת את כל הפעילויות שהתבצעו מול הלקוח ומתכננת את איסוף השמן העתידי באופן אוטומטי. הנתונים נשמרים במערכת הממוחשבת, וניתן לקבל דוחות איסוף מפורטים לפי דרישת הלקוח. פאנדנגו עובדת מול הרשויות והעיריות השונות, ומספקת אישור על פינוי השמן המשומש מהמטבח באופן מסודר.

כחברה המתמקדת בשיפור מתמיד ושיטתי של השירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה, פאנדנגו מחזיקה בתקן ISO:9001 (מערכת ניהול איכות) ובתקן ISO:14001 (מערכת ניהול סביבתי), המהווים חותם ברור לאיכות השירות שהיא מספקת. מעבר לכך, מחזיקה פאנדנגו באישור משרד החקלאות לסחר בשמן טיגון משומש וכן בביטוח צד ג' המסדיר והמבטח את כלל פעילויות החברה.

תשלום עבור פינוי השמן המשומש מהמטבח

לאחר פינוי שמן הטיגון המשומש,  ניתן לקבל עבורו תשלום כזיכוי בקניית מוצרים  או בתשלום ישיר כנגד חשבונית חיוב.  מחיר השמן המשומש משתנה מעת לעת על-פי מחיר השמן בבורסת הסחורות בארצות הברית. 

זיכוי בקניית מוצרים

בשיטה זו ניתן לקבל  זיכוי של 4.68 ש"ח לק"ג (כולל מע"מ) בהזמנת מוצרים מפאנדנגו (מוצרים מסדרת טיפול שמנים כולל, חומרי ניקוי, מוצרי נייר, כלים  חד-פעמיים ועוד) מתוך מגוון של למעלה מ- 1,300 מוצרים (למידע נוסף). הזיכוי מתקבל בגוף החשבונית על-פי סכום חבילת הרכישה.

תשלום ישיר

בשיטה זו התשלום עבור השמן מתבצע כנגד חשבונית חיוב ובהתאם למחירי השוק המשתנים. התשלום מתבצע באמצעות העברה בנקאית עד חמישה ימי עסקים מקבלת החשבונית.

אספקה ליצרני ביודיזל

פאנדנגו גאה לספק חומרי גלם לדלק ידידותי לסביבה, המיוצר משמנים אורגניים. פאנדנגו מספקת שמן באיכות הגבוהה ביותר לייצור דלק, העומד בסטנדרטים המחמירים ביותר של גופרית, נמצא בטווח האידיאלי של כמות היוד בשמן ומאופיין באחוז נמוך במיוחד של חומצות שומן חופשיות.

בשנת 2014 נכללה פאנדנגו ברשימת ספקי שמן טיגון משומש לתעשייה לייצור ביודיזל באירופה. לאחר בדיקה מדוקדקת של תהליכי העבודה והתאמתם לסטנדרטים המחמירים של האיחוד האירופי, קיבלה פאנדנגו את התקן הגבוה - ISCC-EU. תקן זה מאפשר לנו לשווק שמן משומש לצורך ייצור דלק ידידותי לסביבה ליצרני ביודיזל במזרח הרחוק, באירופה ובישראל.

יצרני ביודיזל? מוזמנים לצור איתנו קשר להזמנת חומרי גלם וייצור דלק ידידותי לסביבה.

יש לך שאלות? לנו יש תשובות

הנה כמה שאלות נפוצות שאנו מקווים שיוכלו לעזור.

למה חשוב לאסוף שמן משומש?
איפה מאחסנים את השמן עד האיסוף?
שמעתי שבפאנדנגו אפשר לקבל גם 4 ש"ח לכל ק"ג שמן. האם זה נכון?
כיצד אני מקבל מכם את התשלום בעבור השמן שנאסף?
איזה מוצרים פאנדנגו מוכרת לשיפור טיגון וסביבת הטיגון?
נשמע טוב, איך אפשר להתחיל לעבוד ביחד?

לא מצאת מה שחיפשת?

צור קשר